Spor

Ülkü Yurdu gençleriyle hazırlanıyor

Facebook Sayfamızı Beğenmeyi Unutmayın !


Süper Lig ekiplerinden Baf Ülkü Yurdu futbol takımı, çalışmalarını kendi antrenman sahasında sürdürüyor.

Bu sezon genç ağırlıklı bir kadro oluşturan kırmızı yeşilliler, sıkı bir şekilde yeni sezona hazırlanıyorlar. BÜY Antrenörü Kadir Hakel, BRTSPOR’a verdiği demeçte üç haftadır çalıştıklarına dikkat çekerek, “Yönetimin sağladığı imkanlar ve tesislerimiz güzel. Iyi çalışıyoruz.” şeklinde konuştu. Hakel, hazırlıklarla ilgili şunları söyledi:

“Yönetim kurulumuz aldığı karar doğrultusunda yeniden yapılanma adına genç bir kadro oluşturma çabasındayız. Geleceğin takımını kurmak amacındayız. Hazırlık maçları başladıktan sonra takımın durumunu da görüp transfere o zaman karar vereceğiz. Takımımızın yapısına uygun futbolcu bulursak transfer yapabiliriz.”

Yetenekli ancak tecrübesi az olan futbolcuları olduğuna dikkat çeken Hakel, öncelikli hedeflerinin koşan, mücadele eden bir takım oluşturmak olduğunun altını çizdi. Ligde kalmak için mücadele edeceklerinin altını çizen Kadir Hakel, bunun ulaşmaları halinde bir başarı olacağını vurguladı. En büyük amaçlarının takıma yeni oyuncular kazandırmak olduğuna vurgu yapan Hakel, kulüple henüz anlaşma sağlayamayan kaleci Erdoğan ve İbrahim’le de görüşmelerin sürdüğünü, karşılıklı anlayış olmaıs halinde onları da aralarında görmeyi arzuladıklarını kaydetti.

 
Diğer Haberler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: