Spor

Maraş Gençlik ikide iki yaptı

Facebook Sayfamızı Beğenmeyi Unutmayın !


Maraş Gençlik Spor Futbol Takımı haftasonu oynayacağı Görneç maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

İki haftada iki galibiyet alan ve şu an ligde lider durumda bulunan takım, Maraş Necip Halil Kartal Stadı’nda antrenmanlarına devam ediyor. Takım Teknik Direktörü İzzet Kaçmaz, BRT Spor’a ilk iki haftayı ve haftasonu yapacakları maçı değerlendirdi. Ligin zorlu geçeceğini bildiklerini, buna göre bir hazırlık programı yaptıklarını ve hazırlık dönemini de iyi geçirdiklerini vurgulayan Kaçmaz, kadroya genç oyuncular da kattıklarını ve iyi bir kadro oluşturduklarını belirtti. İlk haftada Mağusa derbisinde Çanakkale’yi, geçen hafta ise şampiyonlukta iddialı olan China Bazaar Gençlik Gücü’nü yendiklerini söyleyen Kaçmaz, şu şekilde konuştu:
“İki maç ta zor geçti. Çanakkale maçında futbol şansı da yanımızdaydı. China Bazaar Gençlik Gücü’ne karşı ise mücadelenin yanısıra adeta savaştık ve kazandık. Mutluyuz. Önemli olan bundan sonrasıdır. Bu başarıyı sürdürülebilir hale getirmeliyiz. Ekip olarak genciz. Sezon içerisinde gel-git’lerimiz olabilir. Ama teknik heyet olarak biz de tecrübeliyiz. Önemli olan başlangıç değil sonu güzel olsun.”
Hedeflerinin play-off oynamak olduğunun altını çizen Kaçmaz, galibiyetleri sürdürülebilir hale getirmek istediklerini de kaydetti.
Diğer Haberler

Başa dön tuşu