Spor

Kaplıca Gençlik Triatlonu

Facebook Sayfamızı Beğenmeyi Unutmayın !


 

Sezonun ikinci triatlon yarışı Kaplıca’da “Kaplıca Gençlik Triatlonu” adı altında yapıldı.

Sprint ve olimpik mesafelerde düzenlenen “Kaplıca Gençlik Triatlonu”nda 43’ü bireysel, 9’u takım olmak üzere toplamda 71 kişi mücadele etti.

750 metre yüzme, 20 kilometre bisiklet ve 5 kilometre koşudan oluşan Sprint mesafede kadınlarda Tüfekçi’den Mine Devrim, erkeklerde Aspava’dan Ekrem Kaide birinci geldi.

1.5 kilometre yüzme, 40 kilometre bisiklet ve 10 kilometre koşu parkurundan oluşan olimpik mesafe yarışı ise son zamanların en heyecanlı çekişmesine sahne oldu.

Kadınlarda Ares’ten Ayşa Küçükakça birinciliği elde ederken, erkeklerde de yine Ares’ten Buğra Korahan saniyeler farklı ile zafere ulaştı.

 

Olimpik Mesafe Sonuçları

Erkekler

1.Bugra Korahan         (Ares S.K.)       2:14:32.1

2.Berk Bağrıkara          (Aspava S.K.)  2:14:53.5

3.Hüseyin Arhan         (Ares S.K.)       2:15:45.6

4.Kemal Elektrikçi       (Ares S.K.)       2:18:07.1

5.Şevki Ahcıhoca        (Aspava S.K.)  2:23:21.3

6.Emre Özbilge                        (Ares S.K.)       2:29:00.2

7.Emre Yazıcı              (Tüfekçi S.K.)  2:29:06.9

8.Yankı Karadağlı        (Aspava S.K.)  2:35:50.7

9.Onur Istillozlu                       (Tüfekçi S.K.)  2:41:18.5

10.Erkan Uyar             (Ares S.K.)       2:46:21.0

11.Cemal Abohorlu     (Aspava S.K.)  3:06:23.7

12.Mustafa Korkut      (Aspava S.K.)  3:10:31.2

 

Kadın

1.Ayşa Küçükakça      (Ares S.K.)       2:40:34.0

 

Sprint Mesafe Sonuçları

Erkekler

1.Ekrem Kaide             (Aspava S.K.)  1:09:08.8

2.Mehmet Korkut        (Aspava S.K.)  1:11:58.3

3.Murat Çiftci              (Aspava S.K.)  1:12:07.4

4.Hasan Sineli Eratlılar            (Aspava S.K.)  1:13:32.5

5.Emir Turalı               (Aspava S.K.)  1:17:38.3

6.Yusufcan Şensoy      (Ares S.K.)       1:18:47.6

7.Dinçer Şoföroğlu      (Tüfekçi S.K.)  1:18:54.3

8.Özgür Eroğlu                        (Aspava S.K.)  1:19:12.3

9.Deniz Kalibcioglu     (Ares S.K.)       1:19:18.7

10.Erim Debreli                       (Ares S.K.)       1:19:37.7

11.Özgü Özyiğit                       (Tüfekçi S.K.)  1:19:47.1

12.Ersun Hasan                       (Tüfekçi S.K.)  1:20:05.5

13.Ali Dükyancı                      (Tüfekçi S.K.)  1:20:54.9

14.Görkem Bulunç      (Ares S.K.)       1:21:31.9

15.Mustafa Aslan        (Tüfekçi S.K.)  1:22:02.0

16.Kerem Güneser       (Tüfekçi S.K.)  1:23:34.3

17.Murat Mehrubeoğlu            (Aspava S.K.)  1:26:37.1

18.Enis Alcici              (Ares S.K.)       1:26:53.9

19.Ferhat Bakay          (Tüfekçi S.K.)  1:28:02.8

20.Sermet Buran          (Tüfekçi S.K.)  1:31:13.9

21.Serkan Benzinci      Ferdi                1:35:01.2

22.Ahmet Iskender      Ferdi                1:35:03.1

23.Aleksey Shchukin   Ferdi                1:35:59.7

24.Mahmut Fehmioğlu (Ares S.K.)       1:40:02.0

25.Hasan Karşılı                      (Tüfekçi S.K.)  1:43:45.7

26.Doğuş Arman         (Tüfekçi S.K.)  1:43:49.2

 

Kadınlar

1.Mine Devrim                        (Tüfekçi S.K.)  1:25:14.0

2.Püren Eda Gözer       (Ares S.K.)       1:29:51.5

3.Buse Bağrıkara         Ferdi                1:59:34.5

4.Pembe Abohorlu       (Aspava S.K.)  2:16:04.8

-.Zeynep Duzenli         Ferdi                DNF

 

 

 

 




Diğer Haberler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: