KAMUSEN’in 45. kuruluş yıldönümü – DT Kıbrıs Haber | Kıbrıs Haber
KKTC

KAMUSEN’in 45. kuruluş yıldönümü

KAMUSEN’in 45. kuruluş yıldönümü


Kamu Görevlileri Sendikası (KamuSen) Başkanı Metin Atan, 45’inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada çalışanların hak ve menfaatleri konusunda her zaman olduğu gibi, bundan sonra da kararlılıklarını sürdüreceklerini vurguladı.

Kamusen’in 45’inci kuruluş yıldönümünde Kovid-19 salgını nedeniyle etkinlikleri iptal etmek zorunda kaldıklarını belirten Atan, dün olduğu gibi bugün de çalışanların özlük hak ve menfaatlerini korumakla birlikte ülkenin menfaatleri doğrultusunda hareket ettiklerini, ülkenin bütün paydaşları ile ülkenin çıkarları doğrultusunda hareket etmeyi kendilerine ödev saydıklarını, Atatürkçü bir zihniyet ile hareket ettiklerini ve etmeye devam edeceklerini belirtti.

Atan, mesajında “Türkiye Cumhuriyeti’nin kırmızı çizgilerimiz olduğunu belirtir, bu zor günlerimizde desteklerini, yardımlarını esirgemeyen Türkiye Cumhuriyetine teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

Kamu Görevlileri Sendikası Başkanı Metin Atan, mesajını “Tüm halkımıza sağlık, sıhhat, mutluluk ve huzur dilerim” ifadesiyle noktaladı.

 

 

(BRT/MAIL)