Spor

Futbolda 3 Haftalık program açıklandı

Facebook Sayfamızı Beğenmeyi Unutmayın !


Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu 2021-2022 Aksa Futolbol Ligleri’nin ilk 3 haftalık maç programını açıkladı.

Federasyon sitesinde yeralan programa göre Ligin açılış maçı 16 Eylül Perşembe Akşamı Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı’nda oynanacak. Doğan Türk Birliği ile Cihangir arasında oynanacak gece maçı saat 19:00’da başlayacak.

Ligde 17 Eylül Perşembe akşamı ise Lefkoşa Atatürk Stadı’nda Yenicami ile Merit Alsancak Yeşilova karşılaşması oynanacak.

Futbol Federasyonu tarafından açıklanan Aksa Süper Lig ve Aksa Birinci Ligi’nde ilk 3 haftalık maç programı şöyle:

Aksa Süper Lig 1. Hafta

16/9/2021        19:00:00          Doğan Türk Birliği – Cihangir

17/9/2021        19:00:00          Yenicami – Merit Alsancak Yeşilova

18/9/2021        16:45:00          Mağusa Türk Gücü – Yonpaş Dumlupınar

18/9/2021        16:45:00          Gönyeli – Türk Ocağı

18/9/2021        19:00:00          Binatlı – Hamitköy

19/9/2021        16:45:00          Küçük Kaymaklı – Baf Ülkü Yurdu

19/9/2021        16:45:00          Girne Halk Evi – Göçmenköy

19/9/2021        16:45:00          Mesarya – Lefke

Aksa Süper Lig 2. Hafta

25/9/2021        19:00:00          Türk Ocağı – Mesarya

25/9/2021        16:45:00          Cihangir – Gönyeli

25/9/2021        16:45:00          Göçmenköy – Binatlı

25/9/2021        16:45:00          Yonpaş Dumlupınar – Girne Halk Evi

26/9/2021        16:45:00          Hamitköy – Doğan Türk Birliği

26/9/2021        16:45:00          Merit Alsancak Yeşilova – Mağusa Türk Gücü

26/9/2021        16:45:00          Lefke –  Küçük Kaymaklı

27/9/2021        19:00:00          Baf Ülkü Yurdu – Yenicami

Aksa Süper Lig 3. Hafta

1/10/2021        19:00:00          Girne Halk Evi – Merit Alsancak Yeşilova

2/10/2021        16:45:00          Mağusa Türk Gücü – Baf Ülkü Yurdu

2/10/2021        16:45:00          Küçük Kaymaklı – Mesarya

2/10/2021        19:00:00          Binatlı – Yonpaş Dumlupınar

3/10/2021        16:45:00          Gönyeli – Hamitköy

3/10/2021        16:45:00          Doğan Türk Birliği – Göçmenköy

3/10/2021        16:45:00          Cihangir – Türk Ocağı

4/10/2021        19:00:00          Yenicami – Lefke

Aksa Birinci Lig 1. Hafta

18/9/2021        16:45:00          Esentepe – Mormenekşe

18/9/2021        16:45:00          Yalova – Düzkaya

18/9/2021        16:45:00          L. Gençler Birliği – Görneç

18/9/2021        16:45:00          İncirli – China Bazaar Gençlik Gücü

19/9/2021        16:45:00          Yeniboğaziçi – Bostancı Bağcıl

19/9/2021        16:45:00          Çetinkaya – Dörtyol

19/9/2021        16:45:00          Maraş – Çanakkale

19/9/2021        16:45:00          Miracle Değirmenlik – Karşıyaka

Aksa Birinci Lig 2. Hafta

25/9/2021        16:45:00          Bostancı Bağcıl – Esentepe

25/9/2021        16:45:00          Görneç – İncirli

25/9/2021        16:45:00          Dörtyol – Miracle Değirmenli

25/9/2021        16:45:00          Karşıyaka – Yeniboğaziçi

26/9/2021        16:45:00          Düzkaya – L. Gençler Birliği

26/9/2021        16:45:00          Mormenekşe – Yalova

26/9/2021        16:45:00          Çanakkale – Çetinkaya

26/9/2021        16:45:00          China Bazaar Gençlik Gücü – Maraş

 

Aksa Birinci Lig 3. Hafta

1/10/2021        19:00:00          Çetinkaya – China Bazaar Gençlik Gücü

2/10/2021        16:45:00          L. Gençler Birliği – Yalova

2/10/2021        16:45:00          İncirli – Düzkaya

2/10/2021        16:45:00          Miracle Değirmenlik – Çanakkale

3/10/2021        16:45:00          Esentepe – Karşıyaka

3/10/2021        16:45:00          Yeniboğaziçi – Dörtyol

3/10/2021        16:45:00          Bostancı Bağcıl – Mormenekşe

3/10/2021        16:45:00          Maraş – Görneç




Diğer Haberler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu