[ad_1]
![](https://brtk.net/wp-content/uploads/2023/09/18/VOL.jpg?ver=fe5f8630e856b73a25fb6a65d2c1ef79)
Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları Elemeleri B Grubu üçüncü maçında yarın Peru’yla karşı karşıya gelecek.Japonya’nın başkenti Tokyo’daki Yoyogi Spor Salonu’nda oynanacak maç, TSİ 07.00’de başlayacak.Milli takım, olimpiyat elemelerindeki ilk iki maçında Porto Riko ve Bulgaristan’ı 3-0 mağlup etmeyi başardı.Elemelerde gruplarında “ilk 2” sırada yer alan ülkeler, Paris Olimpiyat Oyunları’na kota kazanacak.
[ad_2]
Yorumlar kapalı.